Sancaktepe Desi Alarm


Desi Alarm Sancaktepe Yetkili Servis

Güvenliğinizi farklı farklı yöntemlerle sağlayabilirsiniz. Bunlardan en etkin yolu elektronik ev ve işyeri alarm sistemleridir. Hırsızlık olaylarına karşı tam koruma sağlayan Desi Alarm Sistemi sahibi olduktan sonra 7/24 güven altında olacaksınız. Desi Alarm Sancaktepe Yetkili Servisi tarafından yapılan kurulumlar hızlı ve sorunsuzdur. Tüm sistemler 2 yıl garantilidir. Kurulum yapıldıktan sonra alarmınızı uzaktan kumanda ya da şifre paneli ile açıp kapatabilirsiniz. Dilerseniz telefon ile alarma uzaktan erişebilir ve kontrol edebilirsiniz.  

Uzun yıllardan beri Türkiye’de hizmet veren Desi Alarm ve Güvenlik Sistemleri, Türk mühendisleri ve mekanik tasarımlar Türkiye’de sektörün öncü güvenlik firmalarındandır. Güvenlik alarmlarını güvenliğinizin tehlikede olduğu yaşam alanlarınızın hepsinde kullanabilirsiniz. Yaşam alanlarımızda güvenlik sistemi kullanma sebeplerimiz oldukça geniştir. Bunlardan bazıları yangından korunmak, çevresel tehlikelerden korunmak, hırsızlık olaylarından korunmaktır. Alarm sistemleri kolay kullanımı ve ergonomik yapısı ile kullanım rahatlığı sunan ürün gruplarından oluşmaktadır. Müşteri memnuniyet garantisi bulunan ürünlerin, güvenliğinizi tam olarak koruyacağından emin olabilirsiniz. 

Desi Alarm İstanbul’un tüm semtlerinde uzun süreden beri hizmet vermektedir. Desi Güvenlik Kamera Sistemleri sayesinde mekanınızda her dakikayı kayıt altına alabilir, isterseniz de akıllı telefonunuzdan canlı takip edebilirsiniz. Desi Güvenlik Kamera Sistemlerinin yüksek çözünürlüklü kameralarından net görüntü alabilirsiniz. Kameraların tümünde gece görüşü mevcuttur. Sizde Desi Güvenliğin ayrıcalıklı hizmetlerinden yaralanmak isterseniz 0850 259 50 55 numaralı telefonu arayarak ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.



Hırsız Alarm Sistemleri | Kamera Sistemleri | Alarm İzleme Hizmeti | Yangın Alarm Sistemleri | Parmak İzi Kapı Sistemleri
0212 916 10 11 | 0850 259 50 55 | bilgi@desialarm724.com