Feneryolu Desi Alarm


Desi Alarm Feneryolu Yetkili Servis

Evlerinizin ve işyerlerinizin daha güvenli olabilmesinin en etkili ve kesin yolu elektronik alarm sistemleridir. Sigorta poliçeniz, çelik kapılarınız, demir parmaklıklarınız da olsa can ve mal güvenliğiniz için alarm sistemine ihtiyacınız var. Sigorta hırsızlık girişimlerini engellemez, sadece maddi zararınızın bir kısmı karşılanır. Manevi kayıplarınız geri gelmez. Çelik kapılar, demir parmaklıklar günümüzde hırsızları önleyici unsur olmaktan çıkmıştır. Ancak sabotaj korumalı, çift akülü Desi Alarm Sistemleri hırsızlık olaylarının önüne geçebilirsiniz.

Feneryolu Bölgesi'nde size daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımızı hızla sürdürmekteyiz. Tamamen yerli üretim Desi Alarm Sistemi Feneryolu Semtinde birbirinden farklı alarm paketleri birçok ev ve iş yerinde kullanılmaktadır. Uygun fiyatları ile Desi Alarm Sistemi eviniz ve iş yerinizde uzaktan kumanda ya da şifre paneli ile kolayca kullanılabileceğiniz bir alarm sistemidir. Soygunculara karşı kapı ve pencerelere takılan kontaklar açılma ve zorlanma anında alarma sinyal göndererek devreye sokar ve dış cephenize yer alan harici siren ve panel içerisinde bulunan dahili siren yüksek ses gücü ile etrafı uyarır. Termal hareket sensörleri, herhangi bir hareket algıladığında alarmı devreye alır. Hareket sensörünün devreye girmesi için ısı ve hareketin eşzamanda olması gerekmektedir. Özel üretim sensörler asılsız alarm önleyici özelliktedir. Evinizde kedi köpek gibi evcil hayvan besliyorsanız PET dedektörün kullanılması önerilmektedir. 40 kiloya kadar ağırlığı algılamayan dedektörler sayesinde, evcil hayvanınız evdeyken alarmı rahatça kurabilirsiniz. Kablosuz alarm seçeneği ile kablo kirliliği olmadan evinize gönül rahatlığıyla alarm sistemi kurdurabilirsiniz.

Sizde Desi Güvenlik ve Alarm Sistemi Feneryolu Bölgesi hizmetlerinden faydalanmak için web sitemizdeki ücretsiz keşif formunu doldurup, 0850 259 50 55 numaralı çağrı merkezimizden detaylı bilgi alabilir, ücretsiz güvenlik keşfi talep edebilirsiniz. Desi Yetkili Servis ekibi tarafından kurulumu yapılan Alarm ve Kamera Sistemleri ürün ve işçilik bazında 2 yıl garantilidir.

Hırsız Alarm Sistemleri | Kamera Sistemleri | Alarm İzleme Hizmeti | Yangın Alarm Sistemleri | Parmak İzi Kapı Sistemleri
0212 916 10 11 | 0850 259 50 55 | bilgi@desialarm724.com