Çekmeköy Desi Alarm


Desi Alarm Çekmeköy Yetkili Servis

Desi Kamera ve Alarm Sistemleri Çekmeköy Bölgesinde hizmetlerine devam etmektedir. Günümüz dünyasında güvenli yaşamak başlı başına bir sorun olmaktadır. İnsanlar güvenli bir ortamda yaşamak için sürekli önlemler almak zorunda kalmışlardır. Bu önlemlerin en etkin ve kesin yolu elektronik güvenlik sistemleridir.

Yerli üretim olan Desi Alarm ile artık evinizde ve iş yerinizde çok daha güvende hissedeceksiniz. İhtiyaçlarınız için özel olarak tasarlanmış bu sistemler güvenlik ihtiyaçlarınıza tam çözüm olacaktır. Ev ve işyeri alarm sistemleri kablolu ve kablosuz seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Kablosuz sistemler estetik kaygılarınızı ortadan kaldırır hızlı ve pratik montaj imkanı sunar. Evlerin riskli alanlarına yerleştirilen dedektörler alarm kurulu ilen pencere/kapı açılmasını, termal hareketleri algılayarak sirenleri devreye sokar ve hırsızları uzaklaştırır. Evinde kedi, köpek gibi evcil hayvan besleyenler için özel üretilen PET dedektör sayesinde alarmınız evcil hayvanınızı görüp yanlış alarm vermez. Sadece hırsızlık olayları için değil aynı zamanda can ve mal güvenliğini tehdit eden tehdit yangın, su baskını, gaz kaçağı gibi talihsiz olayları da alarm sisteminin sağlayacağı erken uyarı ile kovuşturabilirsiniz.

Alacağınız önlemler sayesinde siz ve sevdikleriniz koruma altında olacak ve çok daha güvenli bir yaşam süreceksiniz. İnsan hayatının büyük kısmını kaplayan çalışma ortamında oluşabilen güvenlik endişelerinden korunmak için Desi Güvenlik Alarm tarafından üretilen alarm sistemleri ile artık iş yerlerinde de güvenli bir ortamınız olacak. Kendisine ve personeline önem veren kişilerin tedbir amaçlı aldıkları bu sistemler ile artık çok daha güvenli bir çalışma ortamı sağlamış olacaksınız. Yapılan keşif sonrası ihtiyaç duyulan yerlere yerleştirilen sensörler ile artık çalışma hayatınızda da gerekli tedbirler sağlanmış olarak içiniz rahat bir şekilde çalışmalarınızı sürdürebileceksiniz.Sizde Desi Güvenlik Alarm Sistemin faydalarını daha detaylı öğrenmek ve ücretsiz keşif talebinde bulunmak için 0850 259 50 55 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz. 


Hırsız Alarm Sistemleri | Kamera Sistemleri | Alarm İzleme Hizmeti | Yangın Alarm Sistemleri | Parmak İzi Kapı Sistemleri
0212 916 10 11 | 0850 259 50 55 | bilgi@desialarm724.com