Erenköy Desi AlarmErenköy Desi Alarm Yetkili Servis

Erenköy Semti yoğun nüfusu ve işyerlerinin çokluğu sebebiyle hırsızlık olaylarına azımsanmayacak ölçüde rastlanmaktadır. Soygun olaylarına ve hırsızlık girişimlerine karşı etkin ve kesin çözüm elektronik güvenlik sistemleridir. Yüzde yüz yerli üretim Desi Alarm Sistemleri ile hem evinizi hem de işyerinizi hırsızlık vakalarına karşı koruyabilir, Desi Kamera Sistemleri ile görmek istediğiniz yaşam alanlarını canlı ya da kayıtlı izleyebilirsiniz.

Desi Alarm ve Güvenlik Sistemleri 1998 yılında yapmış olduğu çalışmalar neticesinde ISO 9001 kalite belgesine hak kazanmış, var olan yönetim sistemi kalitesini belgelendirmiştir. Desi Alarm Sistemi, risk gerçekleştiğinde ve izinsiz giriş olduğunda, tercihiniz ve isteğiniz doğrultusunda lokal arama yaparak önceden seçmiş olduğunuz 6 telefon numarasına alarm durumunu iletir.

Alarm İzleme Merkezi’ne bağlı iseniz alarm sinyalleri Desi Çağrı Merkezine düşer ve çok kısa süre içerisinde aranırsınız. Onayınızdan sonra polis, itfaiye, ambulans gibi ilgili kolluk güçleri adresinize yönlendirilir. Böylelikle eviniz ya da işyeriniz 365 gün 24 saat güvenlik takibi altında olur.

Desi Erenköy Yetkili Servis ekipleri tarafından montajı yapılan alarm sistemleri hem caydırıcı hem de uyarıcıdır. Dış ortam koşullarına dayanıklı, kırılmaz dış alan harici sireni LED flaş ve aktivasyon ışığı ile hırsızlar için yüksek caydırıcılık sağlar. Sirenler alarm devrede iken izinsiz giriş gerçekleştiğinde 114 dB’e varan yüksek ses şiddeti ile ortamı uyarır.

Desi Kamera Sistemleri ile yaşam ve çalışma alanlarınızı dilediğiniz zaman görebilir, soygunculara karşı mekan güvenliğini arttırabilirsiniz. Bununla birlikte çalışan personelinizin performansını ölçebilir, işe giriş çıkış saatlerini kontrol edebilirsiniz. CCTV Kamera sistemi kurulduktan sonra çalışan personelde performans artışı olacaktır. Kamera sistemleri isteğinize göre Analog HD veya Ip sistem kurulabilir. Kaydedilen görüntüleri telefonunuzdan, tabletten, bilgisayardan canlı ya da kayıt cihazı üzerinden kayıtlı izleyebilirsiniz.


Hırsız Alarm Sistemleri | Kamera Sistemleri | Alarm İzleme Hizmeti | Yangın Alarm Sistemleri | Parmak İzi Kapı Sistemleri
0212 916 10 11 | 0850 259 50 55 | bilgi@desialarm724.com