Ataşehir Desi Alarm


Desi Alarm Ataşehir Yetkili Servis

Türk Firması Desi Alarm, tüm Ataşehir Bölgesine profesyonel güvenlik çözümleri sunarak, sağlamış olduğu hizmetlere 20 yıldır devam etmektedir. Deneyimli teknik servisi ile 7/24 hizmet veren şirketimiz Ataşehir Semti’nde çok tercih edilen güvenlik firmalarındandır. Evinizde ya da iş yerinizde yüksek kalitede Alarm ve Kamera Sistemlerine en uygun ve en avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Desi Alarm Sistemi her açıdan kalite ve güven sağlamaktadır.

Sistem montajı Desi Alarm Ataşehir Yetkili Servis tarafından, mekanın fiziki yapısına herhangi bir zarar vermeden hızlı ve garantili yapılmaktadır. Sistem tesliminden sonra ihtiyaç halinde 7 gün 24 saat teknik destek alabilirsiniz. Desi Alarm ve Kamera Sistemini satın alınarak, ürünleri uzun yıllar hiçbir ek bedel ödemeden kullanabilirsiniz. Evinize ya da işyerinize hırsızlık girişimi olduğunda öncelikle harici ve dahili sirenler yüksek ses gücüyle devreye girer ve önceden programlanan 6 adet telefon numarasına sesli mesaj iletilir. Bu özellik sadece arama modüllü profesyonel Desi Alarm Sistemlerinde mevcuttur. İstek ve ihtiyacınız doğrultusunda alarm sisteminizi Alarm İzleme Merkezine bağlayıp alarm durumunda jandarma, polis, itfaiye, ambulans yönlendirmesi hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

Desi Alarm Sistemi eviniz ve işyeriniz için tam koruma sağlayan bir sistemdir. Bu sistemin kullanımı oldukça kolay ve pratik olmakla beraber hiçbir güvenlik açığına izin verilmemektedir. Alarm sistemlerinin yanı sıra CCTV kamera sistemleri ile yaşam alanlarınızı kayıt altına alabilir ya da 7/24 canlı izleyebilirsiniz. Kullandığımız tüm kameralar gece görüşlü ve geniş açılı olup HD kalitede görüntü vermektedir. Desi Alarm ve Güvenlik Sistemi Ataşehir Bölgesinde 7/24 hizmet vermektedir. Ayrıntılı bilgi ve ücretsiz güvenlik keşfi talebi için 0850 259 50 55 numaralı telefondan Desi Alarm Ataşehir Yetkili Bayi’ye ulaşabilirsiniz. Evinize ve ya iş yerinize en uygun alarm sisteminin ya da kamera sisteminin kurulumu için bizden randevu alın. Sizde güvenlik hizmeti için aylık kira ödemeyin, sahibi olun uzun yıllar kullanın. Desi Alarm ve Güvenlik Sistemleri ile çok daha huzurlu bir yaşam sürdürün.


Hırsız Alarm Sistemleri | Kamera Sistemleri | Alarm İzleme Hizmeti | Yangın Alarm Sistemleri | Parmak İzi Kapı Sistemleri
0212 916 10 11 | 0850 259 50 55 | bilgi@desialarm724.com