Pendik Desi Alarm


Desi Alarm Pendik Yetkili Servis

Yılların sektör tecrübesi ile yüksek kalitede pratik ve kolay kullanımlı ürünler geliştiren Desi Alarm ve Güvenlik Sistemlerinin hizmetlerinden çok memnun kalacaksınız. Türkiye’de tasarlanan ve üretilen Desi Alarm Sistemleri hem eviniz hem işyeriniz için tam ve kesin güvenlik çözümü olacaktır. Sürekli artan hırsızlık olaylarına karşı en etkili yöntem olan elektronik güvenlik sistemleri çift sabotaj koruması ve kuvvetli aküleri ile kötü niyetli kişiler için aşılmaz bir engel oluşturmaktadır.

Desi Alarm Pendik Semtinde uygun fiyatları ve yüksek kalitesi ile alarm sistemini kiralamak yerine satın almak isteyenlerin ilk tercihi olmaktadır. Desi Alarm Pendik Yetkili Servisi olarak Pendik bölgesinde ev ve işyerlerine, apartmanlara, sitelere ve diğer yapılara kurmuş olduğumuz kamera ve alarm sistemleri ile çevre güvenliğine büyük katkı sağlamaktayız. Birbirinden farklı modelleri ile ile tüm güvenlik ihtiyaçlarınıza çözüm olacak Desi Alarm, bireysel ve kurumsal müşterilerinin yanı sıra Büyükşehir Belediyesi'nin birçok projesinde çözüm ortağı olmaktadır. Pendik Beyaz Masalar ve İletişim Noktaları firmamızın kurmuş olduğu alarm sistemleri ile 7/24 koruma altındadır.

Desi Alarm Pendik Bayi tarafından yapılan ücretsiz güvenlik keşfi ile evinizdeki ya da işyerinizdeki güvenlik açığı olan alanlar tespit edilir ve ideal güvenlik sistem belirlenir. Tam koruma sağlayan Desi Alarm Sistemi ile hırsızlık gibi istenmeyen olayları engelleyebilirsiniz.  Desi Yetkili Servisleri tarafından kurulan alarm ve kamera sistemleri 2 yıl garantilidir. Sizlere son teknoloji ürünleri sunmak, yerli üretimi desteklemek için çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz.
Hırsız Alarm Sistemleri | Kamera Sistemleri | Alarm İzleme Hizmeti | Yangın Alarm Sistemleri | Parmak İzi Kapı Sistemleri
0212 916 10 11 | 0850 259 50 55 | bilgi@desialarm724.com