Bağlarbaşı Desi Alarm


Desi Alarm Bağlarbaşı Yetkili Servis

Sizi ve değer verdiklerinizi hırsızlık, yangın, gaz kaçağı gibi istenmeyen olaylardan koruması için geliştirilen Desi Alarm Sistemleri ile 7/24 güven altında olacaksınız. Mekanınıza alarm kurulu iken herhangi bir izinsiz girişim teşebbüsünde harici ve dahili sirenler devreye girer. 114 dB’e varan şiddetli ses gücü ile çevreyi uyararak kötü niyetli kişilerin adresinizden uzaklaşması sağlanır.

Sizde önlem alıp, eviniz ya da işyeriniz için alarm sistemi ya da kamera sistemi kurdurmak istiyorsunuz bunun için 0850 259 50 55 numaralı telefonu arayarak bizimle iletişim kurduktan sonra ücretsiz güvenlik keşfi için randevu belirleyebilirsiniz. Sonrasında konusunda uzman güvenlik danışmanlarımız adresinize gelir ve detaylı güvenlik keşfinden sonra risk analizi yapar. Belirlenen alarm sistemi ile hırsızların girmesi muhtemel olan güvenlik açıkları hareket sensörleri ve kapı/pencere kontakları ile hırsızların girişine kapatılır. Desi Alarm Bağlarbaşı Yetkili Bayi, Bağlarbaşı Bölgesi’nde birçok ev ve işyerinin yansıra İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne ait İletişim Noktaları, Beyaz Masalar ve Umumi Tuvaletlere de alarm sistemleri kurmuştur.

Kullanıcılarına 7 gün 24 saat kesintisiz güvenlik hizmeti veren Desi Alarm ve Kamera Sistemleri Bağlarbaşı Semti'nde sürekli bulunan servis araçları sayesinde bütün teknik servis sorunlarını hızlı ve kolayca çözüme kavuşturmaktadır.  Bağlarbaşı Desi Alarm Yetkili Servis kurmuş olduğu Kamera Sistemleri ile ev ve işyerleri için üst düzey koruma sağlar. CCTV Güvenlik kameraları ile ev ya da işyerinizin güvenliğini maksimuma çıkartabilir, görüntüleri telefon, tablet ve ya bilgisayar aracılığıyla uzaktan canlı izleyebilirsiniz.  

Desi Güvenlik Sistemleri sizi, evinizde ve iş yerinizdeki yangın olayları gibi tehlikelerden korur. Desi Alarm sistemine tanıtılan kablolu, kablosuz yangın sensörüleri sayesinde evinizde ve iş yerinizde ortaya çıkabilecek yangın durumunda, daha en başta sensörlerin devreye girmesi ile sirenler çalar ve ortam uyarılır. Desi Alarm İzleme Merkezi’ne aynı anda düşen yangın ihbar sinyali ile müşteri temsilcisi siz ve yetkili kişiler ile irtibata geçerek çok kısa sürede adresinize itfaiye ekiplerini yönlendirir.Hırsız Alarm Sistemleri | Kamera Sistemleri | Alarm İzleme Hizmeti | Yangın Alarm Sistemleri | Parmak İzi Kapı Sistemleri
0212 916 10 11 | 0850 259 50 55 | bilgi@desialarm724.com