Koşuyolu Desi Alarm


Desi Alarm Koşuyolu Yetkili Servis

Desi Alarm ve Kamera Sistemleri, deneyimli kadrosu ve bünyesinde 7/24 hizmet veren çağrı merkezi ile Koşuyolu Semti’nde güvenlik sistemleri satışı ve montajı yapmaktadır. Türkiye’de üretilen ve markalaşan Desi Alarm, siren sabotaj koruması, telefonla uzaktan erişim ve kablosuz sensör özellikleri ile tercih sebebi olmaktadır. Aylık kiralama ve ömür boyu fatura ödemek yerine tek seferde ödeme yapıp sahibi olabileceğiniz güvenlik sistemi, Koşuyolu Desi Alarm Yetkili Bayi tarafından hızlı, kolay, sorunsuz şekilde kurulur.

Tüm güvenlik sistemleri iki yıl ürün, iki yıl işçilik hatalarına karşı garantilidir. Uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz Desi Alarm Sistemi için 0850 259 50 55 numaralı telefonumuzu arayarak Desi Alarm Koşuyolu Yetkili Servisi’nden ayrıntılı bilgi alabilir, ücretsiz güvenlik keşfi talebinde bulunabilirsiniz. Adresinizde güvenlik danışmanlarımız tarafından yapılan keşifte riskli bölgeler tespit edilir. Sonrasında kurulması gereken alarm sistemi belirlenir. Tel örgülerin, çelik kapıların, asma kilitlerin soyguncular için engel oluşturmadığı günümüzde, Desi Alarm Sistemi ile izinsiz girişlere engel olabilirsiniz.

Desi Kamera Sistemleri ile yaşam ve çalışma alanlarınızda kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun olarak seçilen CCTV güvenlik kameraları ile ister evde bakıcıya bıraktığınızı bebeğinizi izleyebilir, ister şirket çalışanlarını kontrol edebilirsiniz.

Kaydedilen görüntüleri dilerseniz telefondan, tabletten, bilgisayardan canlı izleyin, dilerseniz kayıtlı izleyin. HD görüntü veren gece görüşlü AHD dome güvenlik kameraları, AHD IR bullet dış ortam kameraları, Ip kameralar ile siz değerli müşterilerimize güvenlik çözümleri sunuyoruz.

Hırsız Alarm Sistemleri | Kamera Sistemleri | Alarm İzleme Hizmeti | Yangın Alarm Sistemleri | Parmak İzi Kapı Sistemleri
0212 916 10 11 | 0850 259 50 55 | bilgi@desialarm724.com