Beykoz Desi Alarm


Desi Alarm Beykoz Yetkili Servis

Geliştirmiş olduğu teknolojisi ile hırsızlık olaylarına kesin çözüm olan Desi Alarm ve Güvenlik Sistemleri, İstanbul Beykoz Semti için çalışmalarını yoğun şekilde sürdürmektedir. Beykoz Bölgesinde birçok ev ve işyerinde kullanılan Desi Alarm bireysel ve kurumsal müşterilerinin yanı sıra İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait park ve bahçelerde bulunan umumi tuvaletleri, iletişim noktası beyaz masaları korumakta ve Alarm İzleme Hizmeti vermektedir. Desi Alarm Sisteminin Beykoz Bölgesinde hızla yaygınlaşmasının sebeplerinden bazıları avantajlı fiyatlar ile yüksek koruma sağlayan ürünlere sahip olmasıdır. 

Kullanıcı memnuniyetini ön planda tutan Desi Alarm her türlü güvenlik sorunlarınız için ihtiyacınıza göre çözüm önerileri sunmaktadır. Mekanınızı sadece hırsızlara karşı değil yangın, gaz kaçağı, su baskını gibi bir çok istenmeyen olaylara karşı koruyabilen akıllı güvenlik sistemdir. Alarm sisteminde kullandığı ürünleri %100 yerli malı olan Desi Alarm ülkemizde kendi üretimini yapan ve marka haline gelen ilk ve tek güvenlik firmasıdır. 

Bütçenize uygun alarm sistemlerinin özellikleri hakkında detaylı bilgi almak ya da ücretsiz güvenlik keşfi talebinde bulunmak için bize 0850 259 50 55 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Yapılan keşifte riskli bölgeler tespit edilir ve kurulması gereken alarm ya da kamera sistemi belirlenmiş olur. Kamera Sistemleri ile uzaktan canlı ya da kayıtlı izlemeniz mümkündür. HD görüntü veren gece görüşlü kamera sistemlerine artık yüksek bedeller ödemeden sahip olabileceksiniz.


 Hırsız Alarm Sistemleri | Kamera Sistemleri | Alarm İzleme Hizmeti | Yangın Alarm Sistemleri | Parmak İzi Kapı Sistemleri
0212 916 10 11 | 0850 259 50 55 | bilgi@desialarm724.com