Ümraniye Desi Alarm


Desi Alarm Ümraniye Yetkili Servis


Desi Güvenlik ve Alarm Ümraniye Bölgesinde uzman güvelik danışmanları ve deneyimli teknik servis ağı ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Güvenlik sorunu günümüzün en önemli sorunlarından biridir. Artık sadece kapıları kilitlemek, pencerelere demir parmaklık yaptırmak, asma kilitler kullanmak hırsızlık olayları karşısında yetersiz kalmaktadır. Güvenlik ihtiyacınıza köklü çözüm sağlamak için Desi Güvenlik Alarm Ümraniye sizler için elektronik güvenlik alarm sistemleri teknolojisini getirmiştir. Bu teknoloji ile güvenliğinizi tehdit eden sorunların üstesinden gelebileceksiniz. Desi Alarmın uygun ve avantajlı fiyatları ile Ümraniye’de birçok ev ve iş yerinde uzun yıllardır kullanılmaktadır.

Kiralama olmadan, bir kere ödeme yapılarak satın alınan kullanılan Desi Alarm özellikle ev kullanıcılarının 1. tercihidir. Sözleşme imzalamadan, taahhüt ve cayma bedelleri olmadan sahip olabileceğiniz Desi Alarm, Ümraniye Bölgesinde sınırsız teknik destek imkanı sunmaktadır. Mekanınızın yapısına göre tasarlanan Desi Alarm kablolu ve kablosuz sensör seçenekleri, montaj öncesi estetik kaygılarınız ortadan kaldıracak. Caydırıcılık oluşturması adına dış cephelere konan harici siren kutusu, ulaşılması zor alanlara monte edilir. Hırsız alarm sistemlerinin en büyük özelliği caydırıcılıktır. Alarm sisteminin varlığından haberdar olan hırsızlar kesinlikle hırsızlığa teşebbüs etmekten cayacak ya da başka adrese yönelecektir.

Kötü niyetli kişilerin kapıları zorlaması veya pencerelerden evin ya da iş yerlerinin içine girmeye çalışması durumunda ise, açılır kapanır kanatlara takılan manyetik kontaklar devreye girecektir. Alarm sisteminin yüksek desibel sesi direkt olarak hırsızın adresten uzaklaşmasına neden olacaktır. Alarm İzleme Hizmeti alıyorsanız, alarm sinyallerinin merkeze düşmesi ile en yakın polis merkezine de hırsızlık bildiriminde bulunulacaktır. Desi Alarm ve Kamera Sistemleri ile hırsızlık ve soygun olaylarına en net ve kesin çözümleri Desi Güvenlik ile bulacaksınız.

Ümraniye Bölgesi’ne özel fiyat avantajlarını ve kampanyaları öğrenmek için bizimle 0850 259 50 55 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. 


Hırsız Alarm Sistemleri | Kamera Sistemleri | Alarm İzleme Hizmeti | Yangın Alarm Sistemleri | Parmak İzi Kapı Sistemleri
0212 916 10 11 | 0850 259 50 55 | bilgi@desialarm724.com