Maltepe Desi AlarmDesi Alarm Maltepe Yetkili Servis

Desi Alarm Maltepe Bayi, ev ve işyeri kullanıcılarının yanı sıra İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile birçok projeye imza atmaktadır. İstanbul’da hizmet veren Beyaz Masalar, İletişim Noktaları ve Umumi Tuvaletler Desi Güvenlik tarafından kurulan alarm sistemleri ile korum altındadır. Firmamızda aylık kira ödemeli, cayma bedelli sözleşmeli alarm hizmeti seçeneği bulunmamaktadır. Aylık kiralama yerine tek sefer ödeme ile alarm ve kamera sistemine sahip olabilir ve çok uzun yıllar kullanabilirsiniz. Satın alma modeli sizin için orta ve uzun vade de çok daha hesaplı olacaktır.

Yüzde yüz yerli üretim olan ve Türk Mühendisleri tarafından tasarlanan ve üretilen Desi Alarm, cazip fiyatları ve yüksek kalitesi ile sizi ve değer verdiklerinizi 7/24 güven altına alacak. Maltepe Bölgesi’nde güvenlik sistemini aylık kiralamak yerine satın alarak sahibi olmak isteyenlerin birinci tercihi olan Desi Alarm ve Güvenlik Sistemleri, şirket bünyesinde  7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezi, alanında profesyonel güvenlik danışmanları, uzman teknik servis ekibi ile hem bireysel, hem kurumsal müşterilerine güvenlik çözümleri üretmeye devam etmektedir. Telefon ile alarm sistemini uzaktan kurma kapama işlemlerinizi yapmanızı sağlayan şifreli erişim özelliği ile öne çıkan Desi Alarm, elektrik kesintilerinde devreye giren çift aküsü ile aktif kalmaya devam eder. Delinme ve darbelere karşı metal kasası ve sabotaj koruması ile soygun olaylarına karşı en güvenilir çözümdür.

Desi Kamera Sistemleri ile gözünüz arkada kalmaz. Depo, ev, dükkan, mağaza, ofis, fabrika, apartman, site ve binalara kurulan CCTV Kamera Sistemleri ile izlemek istediğiniz yaşam alanlarını canlı ya da kayıtlı görebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile Full HD görüntü kalitesinde olan kamera sistemi, işyerlerinizi soygunculara karşı koruyacağı gibi, çalışan personelin iş performansını ölçebilmeniz açısından da büyük kolaylıktır. Siz evde yokken bakıcıya bıraktığınız bebeğinizi ya da yaşlı yakınınızı, uzaktan dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Apartman ve bina güvenliği için kurulan CCTV kamera sistemi ile kötü niyetli kişileri yapıdan uzaklaştırır, olağandışı durumlarda kamera kayıtlarından tespit ve teşhiste bulunabilirsiniz. Alarm ve Kamera Sistemleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için Maltepe Desi Alarm Yetkili Servisi’ne 0850 259 50 55 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Uzman teknik ekip tarafından adresinizde yapılan güvenlik keşifleri ücretsizdir. 


Hırsız Alarm Sistemleri | Kamera Sistemleri | Alarm İzleme Hizmeti | Yangın Alarm Sistemleri | Parmak İzi Kapı Sistemleri
0212 916 10 11 | 0850 259 50 55 | bilgi@desialarm724.com