Kozyatağı Desi Alarm


Desi Alarm Kozyatağı Yetkili Servis

Desi Alarm ve Kamera Sistemleri Anadolu Yakası Kozyatağı Semti’nde 20 yıldır hizmet vererek, 7/24 yaygın teknik servis ağı, deneyimli montaj ekibi ve güvenlik danışmanları ile evinizde ya da iş yerinizde daha güvenli, daha huzurlu yaşamanız için hizmet vermektedir. Kozyatağı Bölgesi Desi Alarm Sistemi’nin sunduğu tam kapsamlı güvenlik hizmetleri sayesinde evinizi ya da işyerinizi hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını gibi istenmeyen durumlardan korumanız mümkün. Ayrıntılı bilgi için yetkili bayimizi 0850 259 50 55 numaralı telefondan arayarak veya web sitemizdeki ücretsiz keşif formunu doldurarak daha huzurlu ve güvenli bir yaşam için ilk adımları atabilirsiniz.

Alarm sisteminde yer alan harici dış alan sireni ile kötü niyetli kişileri büyük ölçüde caydıran Desi Alarm Sistemi, ani bir hırsızlık girişiminde ilk önce sirenleri devre sokarak sizi ve ortamı uyarır. Alarm paneli içindeki arama modülü, tercihinize bağlı olarak karasal telefon hattı veya GSM şebekesi üzerinden sizi ve aramasını istediğiniz diğer kişileri hiçbir ek ücret ödemeden dâhili olarak bilgilendirir. Alarm İzleme Hizmeti aboneliğiniz var ise, çağrı merkezi size yakın en yakın polis timini onayınız sonrasında adresinize en hızlı şekilde yönlendirmektedir.

Sözleşme, taahhüt ve aylık kira ödemesi gibi koşullara bağlı kalmaksızın sahip olabileceğiniz Desi Alarm Sistemini, adres değişikliği durumunda İstanbul’un tüm ilçelerinde bulunan yaygın servis ağımız ile yeni adresinize taşımanız mümkün.

Kolay kurulum seçenekleri ile dilerseniz şifre paneli, dilerseniz uzaktan kumanda sayesinde ev içi ve ev dışı modda sistemi rahatlıkla her yaştan insanın kullanabilmesi mümkündür. Desi Alarm Sistemleri Kozyatağı Bölgesi’nde hizmet veren firmamızın tüm ürünleri 2 yıl garantili olup, 7/24 teknik servis hizmeti verilmektedir.
Hırsız Alarm Sistemleri | Kamera Sistemleri | Alarm İzleme Hizmeti | Yangın Alarm Sistemleri | Parmak İzi Kapı Sistemleri
0212 916 10 11 | 0850 259 50 55 | bilgi@desialarm724.com