Sultanbeyli Desi Alarm


Desi Alarm Sultanbeyli Yetkili Servis

Her geçen gün büyümekte olan İstanbul İlinin güzide ilçesi Sultanbeyli’de artan nüfus yoğunluğundan dolayı ev ve işyerinde hırsızlık olaylarında artış gözlenmektedir. Artan nüfus ve hızlı göç dalgası yüzünden Sultanbeyli en çok etkilenen bölgeler arasındadır. Bu nedenle, hırsız alarm sistemlerine büyük bir talep olmaktadır. 

Desi Alarm ve Kamera sistemleri mal ve can güvenliği sağlama konusunda en etkili çözümdür. Firmamız uzman kadrosu ile Sultanbeyli bölgesine Desi Alarm ve Kamera sistemlerini çok uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Desi Alarm Güvenlik Sistemleri Sultanbeyli bölgesinde her geçen gün yaygınlaşmaktadır. Desi alarm ve kamera sistemlerine avantajlı fiyatlarla sahip olmak için 0850 259 50 55 numaralı telefondan bizleri arayarak ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Sizinle irtibata geçecek, alanında uzman güvenlik danışmanları sizden randevu alarak mekanınızda kısa bir ziyaret gerçekleştirir.  Mekanınızın riskli bölgelerini belirleyerek size özel Desi Alarm Sistemini sunar ve anlatır. Sonrasında uygun olduğunuz gün ve saatte profesyonel teknik servis mekanınıza gelerek Desi Alarm Sisteminin kurulumunu kolayca ve hızlı şekilde yapmaktadır.

En çok tercih edilen Desi Alarm’ın HS102 Metal Line serisinin içerisinde dış alan sireni ışıklı ve ses veren bir caydırıcı ürünümüzdür. Alarm durumunda aşırı yüksek ses vererek etrafa haber vermekte ve dış alanınıza monte edilmektedir. Dahili siren ise evinizin içerisine konulmaktadır ve alarm durumda dış alan sireni ile aynı anda çalar. Sistemin içerisinde bulunan tuş takımı sayesinde mekanınıza giriş çıkışlarda şifreleme yöntemi ve kolay kısa yol kurulum tuşlarını kullanabilirsiniz. Dilerseniz paketlerin içinden çıkan 2 Adet uzaktan kumanda ile kurma kapama yapabilir veya tehlike anında kumanda üzerinde bulunan panik butonu sayesinde alarmı tek tuşla çaldırabilirsiniz. 


Hırsız Alarm Sistemleri | Kamera Sistemleri | Alarm İzleme Hizmeti | Yangın Alarm Sistemleri | Parmak İzi Kapı Sistemleri
0212 916 10 11 | 0850 259 50 55 | bilgi@desialarm724.com