Bostancı Desi Alarm


Desi Alarm Bostancı Yetkili Servis

Günümüzde evler sigortalı, korunaklı çelik kapılı da olsa alarm sistemin varlığına gereksinim duyulmaktadır. Desi Güvenlik Alarm Sistemi evlerinizin ve iş yerlerinizin daha korunaklı olabilmesinin en etkin çözümlerinden biridir.  Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Desi Alarm Sistemi Bostancı Bölgesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Desi Alarm Sistemi Bostancı Bölgesi’nde birbirinden farklı hizmet avantajları ve uygun fiyatları ile birçok ev ve işyerine alarm sistemi kurdurma imkanı sunmaktadır.

Desi Alarm Sistemi eviniz ve iş yerinizde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Camınıza ya da kapınıza takılan manyetik kontak herhangi bir nedenle açılmaya ya da zorlanmaya çalışıldığında otomatik olarak devreye girer. Daire kapınıza veya dış cephenize konulan harici siren ve iç mekanda bulunan dahili siren aktif hale gelir.

Hareket sensörünün özelliği ısı ve hareketin aynı anda olması halinde devreye girmesidir. Evcil hayvan besleyen müşterilerimiz için pet dedektörlerimiz de mevcuttur. Kablosuz dedektörler, evinizin ve işyerinizin fiziksel yapısını bozmaz. Tuş takımı ya da daha pratik ve kolay yöntem olan uzaktan kumanda ile alarmı rahatça kurup kapatabilirsiniz.

Sizde Desi Güvenlik ve Alarm Sistemi Bostancı Bölgesi hizmetlerinden yararlanmak için internet sitemizdeki ücretsiz keşif formunu doldurabilir ya da 0850 259 50 55 numaralı çağrı merkezimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.  Desi Güvenlik, Bostancı Bölgesinde en çok kullanılan güvenlik sistemi olup, tüm ürünlere 7/24 teknik servis ve kurulum garantisi verilmetedir.


Hırsız Alarm Sistemleri | Kamera Sistemleri | Alarm İzleme Hizmeti | Yangın Alarm Sistemleri | Parmak İzi Kapı Sistemleri
0212 916 10 11 | 0850 259 50 55 | bilgi@desialarm724.com