Acıbadem Desi Alarm


Desi Alarm Acıbadem Yetkili Servis

Desi Alarm Acıbadem Yetkili Bayi’miz tarafından işyerinizde ya da evinizde yapılacak güvenlik keşfi ile kurulması gereken kamera sistemi/alarm sistemi özellikleri ve fiyatları hakkında bilgilendirilirsiniz. Türk Mühendisleri tarafından tasarlanıp üretilen Desi Alarm Sistemleri ile hırsızlık ve soygun olaylarına karış kesin çözümdür.

Pencereler ve kapılar için üretilen manyetik kontaklar ve hareket algılayan termal sensörler ile mekanınıza kötü niyetli kişilerin izinsiz girişlerini engelleyebilirsiniz. Acıbadem Desi Yetkili Servis olarak işyeri alarm sistemleri, ev alarm sistemlerinin yanı sıra, Acıbadem bölgesinde birçok siteye ve apartmana kamera sistemi kurarak hırsızlık olaylarına karşı alınan önlemlerde büyük katkı sağlamaktayız. Büyükşehir Belediyesi’nin işletmesinde olan Beyaz Masalar ve İletişim Noktaları Desi Alarm Sistemleri ile korunmaktadır.

Sizde güvenlik sistemi kullanarak hırsızlıkların önüne geçebilir, can ve mal güvenliği sağlayabilirsiniz. Desi Alarm Sistemi, kullanımı çok kolay ve pratik menüsüyle tam koruma sağlayan kullanıcı dostu elektronik güvenlik sistemidir. Acıbadem semtinin tüm bölgelerine güvenlik hizmet sunan bayimiz uygun fiyatlar ve kredi kartına taksit imkânları sunarak avantajlı koşullar ile alarm sistemi sahibi olmanızı sağlar.

Acıbadem Bölgesi için Desi alarm sistemleri ya da kamera sistemleri hakkında bilgi almak istiyorsanız 0850 259 50 55 numaralı telefondan bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Telefonda ayrıntılı bilgi verildikten sonra evinizde ya da işyerinizde yapılacak ücretsiz güvenlik keşfi sonucunda nasıl bir güvenlik sistemine ihtiyacınız olduğu raporlanır. Artık hem caydırıcı, hem uyarıcı etkisi olan alarm sistemlerine uygun fiyatlar ile sahip olabileceksiniz. Desi alarm sisteminde yer alan ilave dedektörler sayesinde hırsızlık dışında yangın, gaz kaçağı, para kasasına müdahale, su baskını gibi istenmeyen riskli olayların önüne geçebilirsiniz.

Acıbadem Desi Alarm Bayi olarak alarm, kamera, yangın gibi güvenlik sistemlerinin kurulumlarını hızlı ve sorunsuz şekilde gerçekleştirip satış sonrasında 7/24 çalışan çağrı merkezimiz ile dilediğiniz zamanlarda sınırsız destek sağlamaktayız. Acıbadem Yetkili Servis tarafından montajı yapılan tüm sistemler 2 yıl ürün bazında, 2 yıl işçilik bazında garanti altında olmaktadır. 


Hırsız Alarm Sistemleri | Kamera Sistemleri | Alarm İzleme Hizmeti | Yangın Alarm Sistemleri | Parmak İzi Kapı Sistemleri
0212 916 10 11 | 0850 259 50 55 | bilgi@desialarm724.com