Üsküdar Desi Alarm


Desi Alarm Üsküdar Yetkili Servis

Desi Alarm Sistemi Üsküdar Yetkili Bayi evinize ve ya işyerinize alarm ve kamera sistemleri kurarak sizin ve değer verdiklerinizin can ve mal güvenliğini 7/24 korum altına alır. Üsküdar Bölgesi’nde güvenlik sistemini aylık ödemeyle kiralamak yerine satın almak isteyen ev ve işyeri sahiplerinin birinci tercihi Desi Alarm ve Güvenlik Sistemleri bünyesinde bulunan çağrı merkezi, güvenlik danışmanları ve uzman teknik servisi ile güvenlik çözümleri üretmektedir.

Desi Alarm ve Güvenlik Sisteminin caydırıcı ve uyarıcı dış alan sireni isteğe ve ihtiyaca göre yapının dış cephesine ya da giriş kapısı üzerine monte edilir. Alarm kurulu iken izinsiz giriş gerçekleştiğinde harici siren 114 dB’e varan yüksek ses gücü yayar. Pencerelerden ya da kapıdan müdahale olduğu takdirde Desi Alarm Sistemi eş zamanlı olarak devreye girerek en yakın polis birimine bilgi ulaşmasını sağlar. Uygun fiyatları ve taksitle ödeme kolaylıkları olan Desi Alarm Sisteminin yüksek kalitede sağladığı koruma sayesinde içiniz çok rahat edecek. Desi CCTV Kamera Sistemleri sayesinde apartman dairenizi, ofisinizi, fabrikanızı, mağazanızı ya da bakıcıya emanet ettiğiniz bebeğinizi hem canlı, hem kayıtlı izleyebilirsiniz. Desi Üsküdar Yetkili Servis olarak kurulan CCTV güvenlik kameraları HD görüntü kalitesinde olmakla beraber DVR kayıt cihazları Türkçe dilinde olup kolay kullanım menüsüne sahiptir. Teknik servis tarafından yapılan güvenlik keşfinde izlemek istediğiniz bölgeler tespit edilir ve ihtiyacınıza uygun görüş açılı kameralar seçilir.

Siz de Üsküdar Semti’nde Desi Alarm ve Güvenlik Sisteminin avantajlarından yararlanmak için 0850 259 50 55 numaralı telefonu arayarak bize ulaşın. Detaylı bilgi aldıktan sonra dilerseniz ücretsiz güvenlik keşfi talebinde bulunabilir profesyonel teknik servisimiz sayesinde tam korumalı güvenlik sistemlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 

Hırsız Alarm Sistemleri | Kamera Sistemleri | Alarm İzleme Hizmeti | Yangın Alarm Sistemleri | Parmak İzi Kapı Sistemleri
0212 916 10 11 | 0850 259 50 55 | bilgi@desialarm724.com