Kadıköy Desi Alarm


Desi Alarm Kadıköy Yetkili Servis


Desi Alarm Kadıköy Yetkili Servisi’nin deneyimli ekipleri sayesinde ücretsiz güvenlik keşif yapılır, ev ve iş yerinizin güvenlik açıkları ve risk analizi çıkarılır. Size özel alarm ya da kamera sistemi belirlenip yaygın teknik servis ağı ile güvenlik sisteminin kurulumu gerçekleştirilir. Desi Alarm Sistemi ile yaşam alanlarınıza koyduğumuz hareket dedektörü ve manyetik sensörler sayesinde hırsızlık girişimi olduğu zaman harici ve dahili sirenler devreye girer. Desi Alarm İzleme Merkezi’nden arayan müşteri temsilcimiz, sizinle irtibata geçerek ev veya iş yerinize en yakın polis birimlerinin yönlendirilmesini yapmaktadır. Bu özellikler ile hırsızlık olaylarını tamamen engellemek istiyorsanız, Desi Alarm sizlere tam aradığınız güvenlik hizmetini sunacaktır.

Bütçeniz açısından avantajlı olan Desi Alarm Sistemi Kadıköy bölgesinde dönemsel kampanyalarla birçok ev ve işyeri sahibi tarafından tercih edilmektedir.

İster bireysel dairelere, isterseniz de yapının tamamına uygulanacak olan Desi Alarm ve Kamera Sistemleri yüksek kullanıcı memnuniyeti sağlamakta ve kullandığınız sürece bu memnuniyeti devam ettirmektedir.

Kadıköy bölgesinde artan hırsızlık olaylarının önlenebilmesi için ev ve iş yerinizi Desi Alarm Sistemi ve Kamera Sistemi ile daha korunaklı hale getirebilirsiniz.

Desi Güvenlik Sistemi sayesinde %99 oranında caydırıcı etkili önlemler alarak evinizde ve işyerinizde daha huzurlu, mutlu bir ortam içerisinde yaşamınızı sürdürebilirsiniz.

Desi Alarm Sistemin tüm ürünleri yüzde yüz yerli üretim olup firma yönetimi ISO 9001 kalite belgesine sahiptir. Evinizin ve işyerinizin yapısal durumuna göre kablolu ve kablosuz seçenekleri ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen Desi Alarm Sistemi Kadıköy Bölgesinde en çok kullanılan ve en çok tercih edilen güvenlik firmasıdır.

Sizde Desi Güvenlik Sisteminin avantajlı fiyatlarından faydalanmak ve daha huzurlu bir yaşam sürdürebilmek için 0850 259 50 55 i arayarak güvenlik danışmanlarımızla irtibata geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.


Hırsız Alarm Sistemleri | Kamera Sistemleri | Alarm İzleme Hizmeti | Yangın Alarm Sistemleri | Parmak İzi Kapı Sistemleri
0212 916 10 11 | 0850 259 50 55 | bilgi@desialarm724.com