KAMERA SİSTEMLERİ


KAMERA SİSTEMLERİ

1996 yılından bu güne faaliyetlerini sürdüren Desi Alarm Ana Bayisi Hayat Güvenlik LTD ŞTİ, başta İ
stanbul Büyükşehir Belediyesi Beyaz Masalar ve Şehir Tuvaletleriİstanbul Şehir Hatları Vapur İskeleleri, İstanbul Trafik Vakfı OtoparklarıTürkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Eğitim Parkları ve Öğrenim Birimleri olmak üzere bir çok Kamera Sistemi projesine imza atmıştır. 

Dijital görüntüleme sistemlerinde uygun fiyat ve geniş ürün yelpazesi ile hizmetinizde olan Hayat Güvenlik, alanında uzman ekibi ve satış sonrası teknik destek hizmetleriyle, ''Müşteri Memnuniyeti''ni ilke edinerek çalışmalarına devam etmektedir.  

Kamera Sistemleri ile evlerinizin /iş yerlerinizin canlı ya da kayıtlı görüntülerine internet üzerinden cep telefonundan, tabletten ya da bilgisayardan erişmeniz mümkün. Yapılan keşif sonrasında ihtiyacınız doğrultusunda kayıt cihazının konumlanacağı yer, kameraların kurulacağı noktalar belirlenir. 7/24 kayıt yapan sisteme mobil uygulama üzerinden rahatlıkla erişebilir, canlı izleyebilir, fotoğraf çekebilir, geçmiş kayıtlara bakabilirsiniz.  

Evinizin ya da iş yerinizin risk analizi ve gereksinimleri belirlendikten sonra ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun kamera sistemi çözümleri sunulur.

Kamera sistemi sayesinde çalışanlarınızın işe giriş çıkış saatlerini ve verimliliğini denetleme imkanınız olur. Tek ihtiyacınız, sistemin kurulu olduğu adreste internet bağlantısının olmasıdır.

Eviniz de kurulu ise dilediğiniz zaman uzaktan izleyebilir ya da ihtiyaç durumunda geçmiş kayıtları görebilirsiniz. Alarm sistemi kullanıyorsanız, alarm durumunda kameradan evinizi izleyebilir ve herhangi bir tehlikeli durum olup olmadığından emin olabilirsiniz.

Görüntüler kullanıcı adı ve şifre girilerek izlenebilir ve sadece kayıt cihazı içerisinde depolanır. İnternet üzerinde herhangi bir sunucuya kayıt yapılmaz. 


Ücretsiz güvenlik keşfi ve detaylı bilgi için lütfen 0850 259 50 55

AHD ya da ip kamera sistemleri ile gözünüz arkada kalmıyor.  

Evdeki çocuğunu ve bakıcıyı ev dışındayken izlemek ve neler olup bittiğini görmek isteyen ebeveynler için ideal olan kamera sistemi sayesinde akıllı telefonlardan ya da bilgisayar üzerinden mekanı izleyebiliyorsunuz. Bütünüyle kullanıcı dostu bir sisteme sahip, izleme kolaylığı olan bu sistemden sizde rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Bu sistem sayesinde etkili ve yüksek teknolojiye sahip bir çözümden yararlanmanın avantajını yaşayabilirsiniz.
 

Ücretsiz güvenlik keşfi ve detaylı bilgi için lütfen 0850 259 50 55

Site ve apartmanlarda bina içi giriş çıkış kapılarını, oyun parkı, otopark ve çevre alanlarını izlemek ve kayıt altına almak için güvenlik kamera sistemine ihtiyaç duyulur.  

Toplu yaşam alanlarımız olan apartman, bina ve site gibi mekanlara bireysel güvenlik tedbirleri yerine ortak alanlara monte edilecek güvenlik kamera sistemi  sayesinde binanızın ve daire sakinlerinin güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Yapılan ücretsiz keşif sonrasında kurulması önerilen kamera adetleri ve konumları belirlenir.

Görmek istediğiniz alanlara uygun lensli kameralar ile en net görüntü almanız sağlanır.

Kayıt cihazının bulunduğu yerde internet bağlantınız var ise, kameraları canlı izlemeniz mümkündür. Bunun yanı sıra uydu sistemleri ile entegrasyon yapıldıktan sonra apartman sakinleri tarafından TV’den online izlenebilir.

Ücretsiz güvenlik keşfi ve detaylı bilgi için lütfen 0850 259 50 55